• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma:

Angel GT? 6 roků 9 měsíců zpět #9752

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5
Ahoj,

mel jsem pocit, ze uz tady nekdo o nich psal, ale nemuzu nic najit. Jezdite nekdo Pirelli Angel GT? Jste k nim schopni neco rict? Idealne ve srovnani s RoadSmarty, ale neni to podminkou.

Resim vibrace vprde a vypada to, ze RoadSmart takhle tezkou motorku uplne idealne nedava, tak mi v servise doporucuji prave GT. Pripadne jestli vas napada jina alternativa pro velky Vefro

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 9 měsíců zpět #9753

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
A inzeráty se nečtou! :evil: Když nic jiného, na titulní stránce je takové, vcelku zbytečné políčko s názvem vyhledat (když už je ti zatěžko vlézt přímo do kategorie návody a technika). Dej tam Pirelli Angel a uvidíš, co se najde. Třeba článek

S ohledem na to, jak jezdíš si nejsem zcela jist tou volbou. Roadsmarty jsou super gumy, které jen tak něco nepřekoná. Jestliže máš vibrace na předku, zkusil bych v prvé řadě najít příčinu. Není třeba blbě vyvážené kolo? Není hnutý ráfek? Na první pohled to nemusí být vidět, ale já jsem loni ráfek ohnul. Ale na vyvažovačce to znát je.

Jsou třeba gumy, vůči kterým jsem neměl výhrady, vyjma životnosti. Ale andělíčci mě tak docela nebrali. Myslím, že ta guma je dělaná pro teplé kraje. V teple, řekněme nad 20 stupňů, funguje dobře. S klesající teplotou se to zhoršuje a pod pět stupňů už jsem tomu moc nevěřil. Což zase pro borce, který v pohodě zvládá power slide nemusí být takový problém. :laugh:

Tak zkus koupit předek. Jestli ti to pomůže od vibrací, můžeš zkusit vpředu anděla a vzadu roadsmart. Přední guma byla z měkké směsi, takže by to nemusel být zas takový problém.

Na závěr článku jsem přilepil výkřiky nadšení z různých zdrojů. Nechápu, nesdílím. Kdybych měl volit mezi roadsmartem a andělem, vezmu bez váhání roadsmart.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od scalla.

Angel GT? 6 roků 9 měsíců zpět #9754

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5
Jaky inzeraty? Jsem asi nejak mimo

Byl jsem s tim v servise v letech, zkoumali to celkem dukladne, nic krome gumy nenalezeno. Na predni gume jsou oskakane plosky na hranici vzorku, ktere vznikaji udajne pri brzdeni a vlivem deformace profilu gumy se na u vzorku vytvari hrana, ktera ten predek rozkmitava (neni to nic strasneho, ale ja su cita). Nebyla by to zadna hruza kdybych na tom predku nemel cca 3 tisice, to mne znervoznuje a proto patram, co jineho obout. Zadek je cajk, ten moc neresim.

A nevim jak to.myslis s tim "jak jezdis" :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 9 měsíců zpět #9755

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5
Jo a ja vyhledaval, akorat ze jen ve foru :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 9 měsíců zpět #9756

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Beyk-Vevercak napsal: Jaky inzeraty?

Koukni někdy na Švejka, scénka s ukradeným psem. ;)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 9 měsíců zpět #9757

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Před časem jsi tvrdil, že jezdíš plynule a moc nebrzdíš... :laugh: Tak tam zkus dát na předek tu pirellku a uvidíš. Osobně bych si na to nevsadil, ale na výsledek jsem zvědav. Tři tisíce najedeš raz dva.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 9 měsíců zpět #9758

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5

scalla napsal: Před časem jsi tvrdil, že jezdíš plynule a moc nebrzdíš... :laugh: Tak tam zkus dát na předek tu pirellku a uvidíš. Osobně bych si na to nevsadil, ale na výsledek jsem zvědav. Tři tisíce najedeš raz dva.


tak ono i kdyz moc nebrzdis, tak se ti na predek prenasi vaha ..

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 9 měsíců zpět #9759

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Jasně, každá akce vyvolá reakci. Ale nechce se mi věřit, že jen prostým přenosem váhy se ti ta guma odskáče. Jsem ochoten tomu věřit při častém, prudkém brzdění. Jinak bych spíše zkusil přenastavit vidlici, změnit útlum, vyměnit olej. Zkusit jinou viskozitu?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 9 měsíců zpět #9760

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5

scalla napsal: Jasně, každá akce vyvolá reakci. Ale nechce se mi věřit, že jen prostým přenosem váhy se ti ta guma odskáče. Jsem ochoten tomu věřit při častém, prudkém brzdění. Jinak bych spíše zkusil přenastavit vidlici, změnit útlum, vyměnit olej. Zkusit jinou viskozitu?


tlumice jsme vcera trochu ladili, predek byl delanej s vymenou gufer, takze relativne pomaly odskok, ale zadek od zacatku bez zasahu, takze hodne rychly rebound, mohlo to delat paseku. Navic jsem letos zacal zase celkem dost jezdit ve dvou, je te vahy vic, mozna jsou RS3 na tezke motorce citlivejsi, kdo vi ...

a mozna obcas i brzdim, mno, kdyz se chci svezt, jen mi to neprijde, protoze na okruhu brzdim vic :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 9 měsíců zpět #9761

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Takže na otázku, "nevim jak to.myslis s tim jak jezdis", si odpověděl sám :laugh:

Víš co, tobě už to nepřijde, ale tvoje pohodová svižná jízda je můj limit, takže na gumách se to určitě podepíše. Ale špatně nastavený podvozek bude svou roli hrát určitě.

Jinak mám pocit, že roadsmart se taky dělá ve dvou specifikacích. SP pro lehčí stroje a GT pro těžší cesťáky. Kterou jsi použil ty? Guma, kterou jsem měl v testu byla SP a stejné jsem si koupil znova.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.454 sekund
Powered by Kunena fórum