Registrace

Registrace do clubu, smluvní ujednání

Ahoj,

chceš získat nové přátele pro společné výlety, posezení u piva i pomoc v nouzi? Chceš zažít klubové setkání na různých místech republiky nebo zažít klubovou jízdu? Pak jsi zde správně. Staň se členem Czech VFR Clubu!

VFR club není omezen vlastnictvím stroje Honda VFR. Členy clubu jsou lidé, kteří VFR kdysi měli, stejně jako lidé, kteří VFR neměli nikdy. Příznivce těchto strojů mezi námi rádi přivítáme, ať už momentálně jezdíš na čemkoli.

Pro platné členství je třeba, abys respektoval stanovy clubu, platil členský příspěvek, dělal dobré jméno clubu a v nejvyšší možné míře se účastnil akcí clubu nebo je i pomáhal organizovat.
Členský příspěvek byl členskou radou clubu stanoven na částku 200 Kč/rok. Lze ho zaplatit bankovním převodem do jednoho měsíce od registrace. Na nejbližší akci obdržíš členské samolepky s příslušným rokem registrace. 

Rádi tě přivítáme mezi sebou, ale bohužel musím upozornit, že náš klub není profil na facebooku, který si založíš z dlouhé chvíle. Pokud to nemyslíš opravdu vážně a nemáš v plánu podílet se chodu klubu alespoň touto symbolickou částkou, neregistruj se. Tvůj účet bude po měsíci smazán. Nelze se registrovat jen do fóra. Fórum je volně přístupné pro čtení. Pro plný přístup je nutná registrace/členství v klubu. Pokud nechceš být členem klubu a máš dotaz, polož ho prostřednictvím profilu na facebooku.

 

Po zaplacení se ti zaktivuje členské fórum, kde se řeší klubové problémy a plánují se společné akce.

číslo účtu ČR: 2605050093 /0800.

číslo účtu SR: SK2009000000005035109690 - Stašáková Alena. S ohledem na poplatky za převody SR - ČR je možné poslat členský poplatek ve výši 8 EUR na slovenský účet.

do poznámky napiš: členský příspěvek a svůj přihlašovací Nick, rok.

V sekci Platby členů najdeš přehled svých úhrad. V případě nesrovnalostí nás neváhej kontaktovat.

Při registraci vyplň jméno, příjmení i adresu, tyto informace nejsou veřejně přístupné a nejsou poskytovány jiným subjektům ani osobám. Vyplňte prosím údaje pravdivě, uveďte funkční telefonní číslo, pokud máte zájem, aby Vás mohli členové spolku kontaktovat. V sekci adresář najdeš sumárně kontakty na ostatní členy klubu. V případě nouze požádej o pomoc nejbližšího člena.

REGISTRUJ SE ZDE

S pozdravem

David Čáp
předseda clubu
Czech VFR Club, o.s.
www.hondavfr.cz

mob.: +420 606 796 421 
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

a

Luboš Brym
místopředseda clubu
Czech VFR Club, o.s.

mob.: +420 
email: 

aktualizace 20.05.2018