• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma:

Angel GT? 6 roků 8 měsíců zpět #9762

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5
Predpokladam, ze servisak neni blbec, kdyz je zaroven zastoupenim Dunlopu pro CR, a dal mi tam spravnou gumu, tedy ne SP. (Dunlop pokud vim GT v oznaceni nepouziva, je bud bez nej nebo SP). Ale radeji to zkontroluju, ta SP to ma na sobe nekde napsane?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 8 měsíců zpět #9764

  • Zizi79
  • Avatar uživatele Zizi79
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 72
  • Obdržená poděkování 1
MOzem aspon trocha porovnat... ked som kupil VFR, dojazdil som Angel GT cca 2000 km... nie som sice strelec ale drzaly dobre a zahrievali sa po par km... (marec april 2017)
- kamarat obuval Roadmarty 3 ma na nich cca 2000, isiel som na nich 100 km a zdali sa mi ok, ale isiel som uz po nehode a to nebola ziadna palba...

Angel GT a Roadsmarty podla mna to iste,,, Pirelky lepsie na vode RS lespi nabeh... (len teoria :-) )

Beyku pre teba asi tieto gumy nebudu ked chodis po okruhoch... Zjazdil som S20 cca 6000 km, boli vynikajúce...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Zizi79.

Angel GT? 6 roků 8 měsíců zpět #9766

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5

Zizi79 napsal: MOzem aspon trocha porovnat... ked som kupil VFR, dojazdil som Angel GT cca 2000 km... nie som sice strelec ale drzaly dobre a zahrievali sa po par km... (marec april 2017)
- kamarat obuval Roadmarty 3 ma na nich cca 2000, isiel som na nich 100 km a zdali sa mi ok, ale isiel som uz po nehode a to nebola ziadna palba...

Angel GT a Roadsmarty podla mna to iste,,, Pirelky lepsie na vode RS lespi nabeh... (len teoria :-) )

Beyku pre teba asi tieto gumy nebudu ked chodis po okruhoch... Zjazdil som S20 cca 6000 km, boli vynikajúce...


okruhy sice jezdim, ale na jne motorce a jinych gumach, to s tim nema nic spolecneho :-)

A ne, Bridge nechci :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 8 měsíců zpět #9767

  • Zizi79
  • Avatar uživatele Zizi79
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 72
  • Obdržená poděkování 1
Bridge maju velmi tvrdy kord oproti inym...
- potom RS3... pojdem este na nich len sa musim pozbierat...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 8 měsíců zpět #9768

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Beyk-Vevercak napsal: Predpokladam, ze servisak neni blbec, kdyz je zaroven zastoupenim Dunlopu pro CR, a dal mi tam spravnou gumu, tedy ne SP. (Dunlop pokud vim GT v oznaceni nepouziva, je bud bez nej nebo SP). Ale radeji to zkontroluju, ta SP to ma na sobe nekde napsane?

Je to, jak píšeš. Standardní gumy jsou GT a v označení nemají nic. Podle toho, co jsem vygooglil, většina produkce je standard (GT). SP mají odlehčenou konstrukci a při uvedení se počítalo, že budou tvořit tak 20% produkce. Takže i já, ačkoli jsem na webu zaklikl, že chci SP, mám GT, protože ať koukám jak koukám, SP nápis to na sobě nikde nemá...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 8 měsíců zpět #9769

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5
taky jsem zadne oznaceni SP na gume nenasel ..

no asi se zkusim vratit k RS2 ..

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 8 měsíců zpět #9770

  • Andy
  • Avatar uživatele Andy
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 95
  • Obdržená poděkování 5
mam na Angelech najeto cca 2500 km a bez problémů. Žádné vibrace, super drží, ... jen superlativa.
Vibrace jsem měl na předku, když jsem moto koupil (nové) - originál Dunlop. Přezul jsem a vibrace byly pryč. A na první pohled a zkoumání na dunlopkách taky nebylo nic znát.
Poděkovali: Beyk-Vevercak

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 8 měsíců zpět #9772

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5

Andy napsal: mam na Angelech najeto cca 2500 km a bez problémů. Žádné vibrace, super drží, ... jen superlativa.
Vibrace jsem měl na předku, když jsem moto koupil (nové) - originál Dunlop. Přezul jsem a vibrace byly pryč. A na první pohled a zkoumání na dunlopkách taky nebylo nic znát.


To zni hezky. No ja zitra rano prezuju predek zpatky na RS2 a uvidim, kdyby se to melo vracet, tak treba zkusim ty Angely

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 8 měsíců zpět #9773

  • Andy
  • Avatar uživatele Andy
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 95
  • Obdržená poděkování 5
Pred Angel jsem tam měl 2směsovky Michelin a v porovnání s Pirelli nic moc. Zatím Angely vedou

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Angel GT? 6 roků 8 měsíců zpět #9774

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5
Prezuto na rs2, vibrace jsou pryc. Pro ilustraci foto problematickeho mista na gume

Přílohy:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.408 sekund
Powered by Kunena fórum