• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma:

Laďák na VFR 800 VTEC 2002 2 roků 7 měsíců zpět #11949

  • safpet
  • Avatar uživatele safpet
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím, trochu opráším toto téma ať nezakládám nové duplicitní....
Poradí mi prosím někdo, kde sehnat za rozumný peníz laďáky na VTECa? Zde ve článku jsou celkem pěkné Leo Vince SBK www.hondavfr.eu/index.php/clanky/26/164-...0-vtec-leo-vince-sbk
Nicméně nikde je nemohu najít (ani na stránkách výrobce). Přešel jsem z litrového dvouválce na VFRo, které není proti předchozí moto vůbec slyšet. Rád bych tedy VFRo trochu "rozehřměl". 

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Laďák na VFR 800 VTEC 2002 2 roků 7 měsíců zpět #11953

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
VFR nerozehřmíš ani s laďáky, dost to utlumí katalyzátor. Navíc v dnešní době plné restrikcí nevidím žádný zvláštní přínos tam laďáky dávat. Obávám se, že aktuálně nenajdeš žádného výrobce pro VFR8200 VTEC. Už v době, kdy se motorka vyráběla je kvůli náročnosti (a ceně) skoro nikdo nedělal. A na veterány se laďáky moc nedělají. Možná bych prodal ty svoje, ale ještě jsem se nerozmyslel, zda je tam dám zpátky nebo tam hodím originální díly. Jinak se asi pořád dají sehnat např. na eBay. Ale nehledal jsem.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Laďák na VFR 800 VTEC 2002 2 roků 7 měsíců zpět #11956

  • safpet
  • Avatar uživatele safpet
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Jasně, s těmi restrikcemi máš pravdu. Samozřejmě nejde o žádný "zvláštní přínos", jde o to, že je prostě chci.    To že aktuálně nenajdu žádného výrobce není úplně pravda. Jen namátkou Dominátor, Black widov, Delkevic, ... Bohužel Dominátor nemá evropskou homologaci a ty dva angláni nějákou homologaci mají, ale nevím, zda ji uznávají i u nás. Ještě by asi šlo nechat si to "E-čko" vypálit Laserem na koncovku, ale nevím, jak hodně jsou policajti a na STK blbí 
Ty by si je eventuelně měl na prodej? Případně co je to za výrobce?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Laďák na VFR 800 VTEC 2002 2 roků 7 měsíců zpět #11957

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

To že aktuálně nenajdu žádného výrobce není úplně pravda. Jen namátkou Dominátor, Black widov, Delkevic, ... Bohužel Dominátor nemá evropskou homologaci a ty dva angláni nějákou homologaci mají, ale nevím, zda ji uznávají i u nás. 

Takže nevyrábí... Moje jsou ty z toho článku. Ale jak říkám, zatím nevím. Třeba mě na sraze kupíš pivo a pulku a ukecáš mě :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Laďák na VFR 800 VTEC 2002 2 roků 7 měsíců zpět #11959

  • safpet
  • Avatar uživatele safpet
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Ale vyrábí, třeba G.R.P. od talošů by homologaci měly mít.  Koukám, že mají i nějáké slevy, takže výfuk nestojí nesmysl. Má někdo s G.R.P zkušenost?
shop.gprexhaustsystems.com/prodotto/gpr-...rom-black-stainless/
Místo srazu je pro mě trochu "z ruky", takže žádná přemlouvačka nabude. Nu když bys chtěl prodat ty tvé SBK tak dej vědět.
 

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Laďák na VFR 800 VTEC 2002 2 roků 7 měsíců zpět #11960

  • Jarak
  • Avatar uživatele Jarak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 262
  • Obdržená poděkování 15

safpet post=11959 napsal: Ale vyrábí, třeba G.R.P. od talošů by homologaci měly mít. 

Koukám, že mají i nějáké slevy, takže výfuk nestojí nesmysl. Má někdo s G.R.P zkušenost?
shop.gprexhaustsystems.com/prodotto/gpr-...rom-black-stainless/
Místo srazu je pro mě trochu "z ruky", takže žádná přemlouvačka nabude. Nu když bys chtěl prodat ty tvé SBK tak dej vědět.



Vyprdni se na laďáky,škoda peněz...a chytnout tě s těmito z odkazu někde v rakouských Alpách,tak jdeš domů pěšky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Jarak.

Laďák na VFR 800 VTEC 2002 2 roků 7 měsíců zpět #11963

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Jardo, vzhledem k tomu, že Alpy jsou ještě více z ruky než Orlík, tvé obavy nesdílím. Jinak safpet se samozřejmě podíval na stránky pro USA, což chápu, že se mu ty ceny (bez DPH) líbí, ale případná doprava + proclení z té úspory kus sežerou. Navíc jsi správně namítl, že zrovna TYHLE EU homologaci mít nemusí (a asi dle stránek výrobce ani mít nebudou)
Nicméně G.R.P. kupodivu opravdu vyrábí homologované výfuky i pro evropu a musím říct, že bílý keramický lak vypadá dost hezky (je otázka, jak bude vypadat v provozu).

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Laďák na VFR 800 VTEC 2002 2 roků 7 měsíců zpět #11964

  • Jarak
  • Avatar uživatele Jarak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 262
  • Obdržená poděkování 15
Jo jo...sice píšou u těch GPR že mají nějakou homologaci,ale taky tam píšou že nesplňují limit 95 dB,u Rakouska a Švýcarska je napsáno NO.
Ale to je jak říkáš ...z ruky. .

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Jarak.

Laďák na VFR 800 VTEC 2002 2 roků 6 měsíců zpět #11966

  • safpet
  • Avatar uživatele safpet
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Díky chlapi, za vaše postřehy. 
Scalla: Jasně, koncovky  Dominátor, Black widov, Delkevic nemají homologaci, takže tyto výrobci jsou pasé. Nicméně G.R.P. je krom Švýcarska Rakouska v EU použitelné. Předpokládám, že výfuky jsou zasílány z Itálie, takže doprava asi nebude žádné drama. No a doclení, nevím no. 
Jarak: Tak že bych nemohl s G.R.P. do Švýcarska a Alp mi asi nevadí. Myslíš, že laďáky jsou zbytečné? Moto se opravdu nedá trochu "rozburácet"? 

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Laďák na VFR 800 VTEC 2002 2 roků 6 měsíců zpět #11967

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

safpet post=11966 napsal: Předpokládám, že výfuky jsou zasílány z Itálie, takže doprava asi nebude žádné drama. No a doclení, nevím no. 
 

safpete, když takhle čtu tvé předpoklady, to je fakt téma k pivu než na web. Jen bych ocenil, kdyby ses podělil o své zkušenosti, až ty laufy koupíš. :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.489 sekund
Powered by Kunena fórum