• Strana:
  • 1
  • 2

Téma:

PROČ to nejde? 16 roků 1 měsíc zpět #1423

  • Merlin
  • Avatar uživatele Merlin Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 208
  • Obdržená poděkování 0
proč mi nejde odeslat další reakci ve foru když jsem posladní psal před 10 minutama?

že by mne ajdývan bloknul abych neměl zbytečný keci? :unsure: :laugh: :laugh: :laugh: :P :laugh: :laugh: :laugh:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:PROČ to nejde? 16 roků 1 měsíc zpět #1424

  • DaveVFR
  • Avatar uživatele DaveVFR
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Příspěvky: 411
  • Obdržená poděkování 1
Ahoja, 10minut? to je divné, že to nefunguje jenom kouzelníkovi. jinak je vedle spamu zapnuta i záplavová ochrana, díky které je také forum pro roboty neatraktivní. ochrana je zapnuta na 60s, poté můžeš vložit další příspěvek.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:PROČ to nejde? 16 roků 1 měsíc zpět #1425

  • overkill
  • Avatar uživatele overkill
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 83
  • Obdržená poděkování 0
mě to taky včera nešlo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:PROČ to nejde? 16 roků 1 měsíc zpět #1426

  • DaveVFR
  • Avatar uživatele DaveVFR
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Příspěvky: 411
  • Obdržená poděkování 1
pokud se s tímto problémem kdokoliv setká, napište mi to. V tuto chvíli by mělo vše být bez problémů. :unsure:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:PROČ to nejde? 16 roků 1 měsíc zpět #1433

  • Merlin
  • Avatar uživatele Merlin Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 208
  • Obdržená poděkování 0
DaveVFR napsal:

Ahoja, 10minut? to je divné, že to nefunguje jenom kouzelníkovi. jinak je vedle spamu zapnuta i záplavová ochrana, díky které je také forum pro roboty neatraktivní. ochrana je zapnuta na 60s, poté můžeš vložit další příspěvek.


právě a já když napsal příspěvek a následně ho chtěl z editovat tak mi to psalo o těch 60sekundách a nic ani po 10minutách a to samé i když jsem chtěl psát nový příspěvek k tématu :(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:PROČ to nejde? 16 roků 1 měsíc zpět #1434

  • DaveVFR
  • Avatar uživatele DaveVFR
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Příspěvky: 411
  • Obdržená poděkování 1
spíš mi pověz, jestli ti to funguje nyní, nebo tady kopeme do mrtvého psa...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:PROČ to nejde? 16 roků 1 měsíc zpět #1436

  • Merlin
  • Avatar uživatele Merlin Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 208
  • Obdržená poděkování 0
nevím takže provedu zkoušku ;)

editace funguje ;)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Merlin.

Odp:PROČ to nejde? 16 roků 1 měsíc zpět #1437

  • Merlin
  • Avatar uživatele Merlin Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 208
  • Obdržená poděkování 0
ha odpověd také funguje ;)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

PROČ to nejde? 7 roků 9 měsíců zpět #8737

  • nororon
  • Avatar uživatele nororon
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 155
  • Obdržená poděkování 3
Ahojte !
píšem to ako odpoveď, lebo to inak nedokážem. Sorry za nasledujúcu kritiku, ale toto musím. Totálne neprehľadná stránka - nulová prehľadnosť, človek musí veľmi hľadať ak niečo chce najsť. Na fóru nedokážem napísať novú správu len písať ako odpoveď, Mailovú schánku nechápem odpoviem na správu a ona sa hneď zaradí ako zmazaná (to je sprosté). Ďalej nedokážem nahrať ani jednu fotografiu do alba - nefunguje upload ani v Mozille ani v Exploreri.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

PROČ to nejde? 7 roků 9 měsíců zpět #8740

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Ahoj,
napsal jsi toho moc najednou. ;) A proč sorry za kritiku? V mnohém je oprávněná.
Vezmu to postupně. Přehlednost stránek. Na to, že VFR stránky jsou nepřehledné, si stěžovali lidi už na původním webu. Osobně jsem viděl problém v řazení článků, protože joomla 1.5 neuměla podkategorie. Takže nešlo např. vytvořit logickou strukturu Motorky/Honda VFR800/Uřivatelské testy nebo Motorky/Honda VFR800/Návody a technika (to uvádím jen pro názornost, netvrdím, že zrovna tohle by bylo ideální).
Teď už to jde. Ale primárně jsem se snažil web rozchodit alespoň nějak s tím, že rozvržení budeme řešit následně. Vzhledem k tomu, že mé know how v této oblasti je nulové a všechno se musím učit, jde to pomalu a taky času na to nebudu mít nekonečně mnoho. Ale vzhledem k tomu, že staré stránky byly jak byly cca sedm/osm let, tak v tomto časovém horizontu to určitě zlepšíme. ;) Další otázka je, jakým směrem? Pokud máš nápady, jak udělat stránky přehlednější, napiš. A pokud s webem přímo děláš, pak jsi pro nás dar z nebes. :)
Nová zpráva na fóru - myslíš tím založení nového Tématu? Prakticky každý registrovaný člen může psát do fóra. Když ti jde zapsat odpověď, práva na to máš, v tom by problém být neměl. Jestliže chceš založit nové Téma, pak klikni na záložku New topic, z comba si vyber kategorii a zprávu už napsat umíš. ;) Pokud něco není jasné, piš. Jsme tu od toho.
Soukromé zprávy - k tomu ještě sepíšu návod. Odeslané zprávy mají default nastaveno, aby se zahodily. Je to tak kvůli úspoře místa v databázi, protože většina komunikace jsou opravdu jednorázové zprávy, které nemá smysl schovávat. Pokud chceš přesto původní zprávu zachovat, máš dvě možnosti:
1) obnovit si ji z koše - pokud je pro tebe důležitá, jeden klik myší
2) zrušit si default nastavení - u tlačítka odeslat je zatržítko "smazat originální zprávu". Když ho odškrtneš, zprávy se ti mazat nebudou. Mám pocit, že se to ukládá, takže to není potřeba dělat u každé zprávy zvlášť.

Kdyby tohle otravovalo většinu lidí, mohu vypnout v nastavení globálně.

Fotky - ber v potaz, že galerie je tam týden. Na druhou stranu, já jsem nahrál přes 200 fotek, takže fugnovat to určitě funguje. Ale mohou tam být omezení ve smyslu práv, což už jsem doufám vyřešil + je tam omezení ve smyslu velikosti fotek. Ještě se na to podívám, ale myslím, že je tam limit 800 kb na fotku. Zkus jednu fotku zmenšit na velikost 1200 pixelů delší strana v takovém případě by fotka by neměla přesáhnout 500 kb a zkus ji nahrát. Když půjde jedna, půjdou všechny. To poladíme. Případně můžeme pořešit po telefonu nebo přes viber či skype. Prohlížeč by na to neměl mít vliv.

Snad jsem odpověděl na všechno. :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.375 sekund
Powered by Kunena fórum