• Strana:
  • 1

Téma:

Nechce startovat 6 roků 9 měsíců zpět #9785

  • Hurvajs
  • Avatar uživatele Hurvajs Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, zdravím,
předem se chci omluvit pokud tu již toto téma zaznělo. Chci se zeptat, vlastním V-TEC 2002 najeto necelých 35 000Km. Motorku vlastním od Ledna a mnou má najeto necelý 4 000Km. Před cca 14 dnami se mi projevila jedna vada, a to ta že pokud je motorka na bočním stojánku tak mi nechce naskočit, jakmile jí ale narovnám tak mi naskočí. Nevíte někdo čím by to mohlo být, nebo proč to nechce nastartovat když je to na bočním stojánku? I když dneska jsem k ní přišel a měl jsem jí na hlavním stojanu a naskočila až asi na třetí zmáčknutí startéru, je tedy pravda že cca týden neběžela. CCA za 15 dní jedu s kamarádem na dovolenou do Chorvatska tak bych byl velice nerad kdyby se mi to někde po cestě pokakalo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Nechce startovat 6 roků 9 měsíců zpět #9786

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Hurvajs napsal: Ahoj, zdravím,
předem se chci omluvit pokud tu již toto téma zaznělo. Chci se zeptat, vlastním V-TEC 2002 najeto necelých 35 000Km. Motorku vlastním od Ledna a mnou má najeto necelý 4 000Km. Před cca 14 dnami se mi projevila jedna vada, a to ta že pokud je motorka na bočním stojánku tak mi nechce naskočit, jakmile jí ale narovnám tak mi naskočí. Nevíte někdo čím by to mohlo být, nebo proč to nechce nastartovat když je to na bočním stojánku? I když dneska jsem k ní přišel a měl jsem jí na hlavním stojanu a naskočila až asi na třetí zmáčknutí startéru, je tedy pravda že cca týden neběžela. CCA za 15 dní jedu s kamarádem na dovolenou do Chorvatska tak bych byl velice nerad kdyby se mi to někde po cestě pokakalo.

A když ji narovnáš, bočák je sklopený nebo ne?

Odesláno pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Nechce startovat 6 roků 9 měsíců zpět #9787

  • Hurvajs
  • Avatar uživatele Hurvajs Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
scalla: ne neni sklopenej

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Nechce startovat 6 roků 9 měsíců zpět #9788

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
no a dál? Nestartuje znamená co? Netočí? Nechytá? Jestliže nechytá, jde tam benzín? Jaká je jiskra?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.273 sekund
Powered by Kunena fórum