• Strana:
  • 1

Téma:

Přelití oleje 6 roků 9 měsíců zpět #9714

  • Bedla
  • Avatar uživatele Bedla Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 1
Čau lidi. Mám tu jeden dotaz ohledně oleje. Nechal jsem si udělat servis na motorku, to znamená kontrolu kapalin výměnu oleje atd.atd. Do tohoto servisu jezdím již 15 let a vždy vše naprosto v pořádku. Druhý den po přivezení motorky, cca 30 km, jsem se zkontroloval hladinu oleje v okýnku. Kupodivu bylo zcela plné. Povolil jsem výpustný šroub a postupně vypouštěl až na horní rysku v okénku. Změřil jsem množství vypuštěného oleje a nevěřil vlastním očím. 0,7 litru. Motorku jsem nastartoval, ohřál a projel, cca 5 km. Zaparkoval do garáže a nechal asi hodinu. Při kontrole byl olej zase na rysce jak má být. A moje otázka zní. Může se nějak poškodit motor při takovémto přelití olejem? Díky za odpovědi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Přelití oleje 6 roků 9 měsíců zpět #9715

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Bedla napsal: Čau lidi. Mám tu jeden dotaz ohledně oleje. Nechal jsem si udělat servis na motorku, to znamená kontrolu kapalin výměnu oleje atd.atd. Do tohoto servisu jezdím již 15 let a vždy vše naprosto v pořádku. Druhý den po přivezení motorky, cca 30 km, jsem se zkontroloval hladinu oleje v okýnku. Kupodivu bylo zcela plné. Povolil jsem výpustný šroub a postupně vypouštěl až na horní rysku v okénku. Změřil jsem množství vypuštěného oleje a nevěřil vlastním očím. 0,7 litru. Motorku jsem nastartoval, ohřál a projel, cca 5 km. Zaparkoval do garáže a nechal asi hodinu. Při kontrole byl olej zase na rysce jak má být. A moje otázka zní. Může se nějak poškodit motor při takovémto přelití olejem? Díky za odpovědi

Můžou více trpět gufera. Ale když to motor přežil tak by to mělo být v pohodě.

Odesláno pomocí Tapatalk
Poděkovali: Bedla

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Přelití oleje 6 roků 9 měsíců zpět #9716

  • Bedla
  • Avatar uživatele Bedla Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 1
No to taky doufám že motor přežil. To se ale pozná asi až časem. Trochu se mi ale zdálo, že olej divně smrdí. Trochu jako benzín nebo tak něco. Bohužel nevím zda je to normální nebo ne. Jsem z toho zase celej rozhozenej,že nemam ani náladu jezdit. Snad to bude zejtra lepší. :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Přelití oleje 6 roků 8 měsíců zpět #9805

  • Bedla
  • Avatar uživatele Bedla Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 1
Tak zatím mam najeto cca 300 km a olej nepřibejvá ani neubejvá. Motorka jede furt stejně, tak to bude asi vše v cajku. Hurá.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Bedla.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.421 sekund
Powered by Kunena fórum