• Strana:
  • 1

Téma:

startování nějak blbne a baterkou to není 11 roků 1 týden zpět #6934

  • goty77
  • Avatar uživatele goty77 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
pánové měl bych žádost o radu prosím. mám vfr po servisu 24 000. fungl nová baterka, olej prostě komplet menu servis včetně ventilů. motorka den stojí a špatně to jde natočit. točí jak blázen a nic. chvilku nechám odpočinout a pak většinou chytne. v servisu jsem neměnil svíčky, protože prý jsou v poho. čím by to dle vás může být. už mě to pěkně ser ..budu vděčnej za každou radu.děkuju

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: startování nějak blbne a baterkou to není 11 roků 1 týden zpět #6939

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Jenže to se blbě radí. Přičín, proč to nestartuje může být spousta. Ale říkáš, že baterka je nová a motorka točí startérem. Takže můžeš vyloučit baterku a startér. Co ještě brání motorce, aby jela? Když chytne, pak jede? Bez problémů? Pokud ano, skoro bych vyloučil elektriku a problémy se sáním. Zbývá benzín. Jestliže se dělaly ventily, byla dole nádrž. Teď nevím, jakou máš mašinu. Jestli to má vstřikování nebo karburátory. Říkáš, že po chvíli chytne. Může se to ulívat nebo naopak chybí benzín. Rozjímat na toto téma se dá donekonečna, většinou s nulovým výsledkem. Pokud ti to předtím nedělalo, zavez to do toho servisu, ať opraví, co spáchali. :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.442 sekund
Powered by Kunena fórum