• Strana:
  • 1

Téma:

prosba - tip na nejaky servis 13 roků 7 měsíců zpět #5614

  • cepal
  • Avatar uživatele cepal Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Ahoj,
jsem tu novy, dostal jsem tip na VFR forum od kamarada z jine moto party. Mam RC36 a potreboval bych udelat velky servis (nechci ji prodavat, chci ji dat do pucu a jezdit), pokud mate nekdo tip na nekoho kolem Prahy, budu vam moc vdecny.

A ted konkretne, co potrebuju:
- plasty: levej bok, mozna i lizatko, oprava blbe slepeneho drzaku svetla (sviti to dolu), plasty kolem svetla (jen nektere)

- mechanika: spojka (prokluzuje, nevim co vsechno je na vymenu, nejspis cela spojka), bowden od tachometru (to by nemel byt problem a kdyby byl, nahradim to digitalnim tachometrem); retezovka je zanovni, olej pokud vim taky, ale urcite budu chtit zkouknout karbce a svicky

- drobnosti: nejakej tip na baterku :-)

A samozrejme, aby to stalo co nejmin, bo mam hluboko do kapsy a musim si na to pujcit, ale motorku ted proste POTREBUJU na jezdeni do/z prace (v Kentu se da jezdit celorocne).

Dik,
CePal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: prosba - tip na nejaky servis 13 roků 7 měsíců zpět #5616

  • beyk0007
  • Avatar uživatele beyk0007
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Ahoj,

jezdil jsem do Suchdola k Martinovi Simakovi, prace kvalitni, ceny dobre, jen miva obcas dost plno, takze je treba se domluvit, kdy bude mit cas. Kontakt ti poslu pres PM, jestli budes chtit ..

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.317 sekund
Powered by Kunena fórum