• Strana:
  • 1

Téma:

Riadiaca jednotka VFR 800 FI ABS 13 roků 7 měsíců zpět #5566

  • milan3232
  • Avatar uživatele milan3232 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0
Ahojte,
zhanam riadiacu (ridici) jednotku pre moju Hondu VFR 800 FI ABS, rv 2005. Idealne by bolo s klucmi (min. jeden musi byt) a zamkami. Neviete mi poradit, kde by som to mohol kupit/ zohnat?
Vdaka.
Milan

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Riadiaca jednotka VFR 800 FI ABS 13 roků 7 měsíců zpět #5568

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Tvůj dotaz je poněkud nešťastně položen. Řídící jednotku, klíče ani zámky nemusíš shánět. Normálně je koupíš u každého Honda dealera a dokonce ti je spáruje k sobě. Pokud jsi svým dotazem myslel, kde se dají tyto díly koupit levněji než u dealera, pak taky u dealera, ale britského (jak co) nebo amerického. Jak a kde ti mohu poradit. To v případě, že nemáš ani jeden klíč, ani řídící jednotku. Zámky předpokládám na motorce máš. Pokud se jedná o ztrátu klíčů, pak stačí koupit nové klíče (ideálně dva, aby jsi při ztrátě jednoho nemusel postupovat celé martyrium znova. Šikovný zámečník ti dokáže vybrousit klíč podle zámku (musíš nějaký zámek vymontovat). Pak zbývá spárovat řídící jednotku s novými klíči. To ti u Hondy neudělají, ale na motorkářích.cz jsem před pár měsíci četl, že to snad někdo dělá. Pošleš mu klíče s jednotkou a on ti to pošle zpátky spárované. Je zvláštní, že Honda pro majitele tyhle služby nenabízí a podobní kutilové ano. To jen ukazuje, že HISS je spíše otrava pro majitele, než překážka pro zloděje.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Riadiaca jednotka VFR 800 FI ABS 13 roků 7 měsíců zpět #5569

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
našel jsem odkaz na diskusi
www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=92017&fid=18

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Riadiaca jednotka VFR 800 FI ABS 13 roků 7 měsíců zpět #5571

  • milan3232
  • Avatar uživatele milan3232
  • Návštěvník
  • Návštěvník
no, moj problem sa tyka vadnej riadiacej jednotky. Nova stoji ca 30 000 Kc, co sa mi zda vela. Takze skusam ine cesty.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Riadiaca jednotka VFR 800 FI ABS 13 roků 7 měsíců zpět #5572

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
30 tis.? Možná u zdejších zlodějů. 38770-MCW-K01 518USD, k tomu připočti dopravu sem (max. 1000kč, je to malé a lehké, zřejmě méně), clo + DPH, nedostaneš se přes 15 tis. kč za nový, originální díl.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Riadiaca jednotka VFR 800 FI ABS 13 roků 7 měsíců zpět #5574

  • milan3232
  • Avatar uživatele milan3232
  • Návštěvník
  • Návštěvník
hej, presne tak - cenu mi ponukli v Honde v CZ.
Ale radili mi, aby som nebral z USA - v USA nie je imobilizer... a este nejake drobnosti.
Takze radsej nebudem riskovat a snazim sa zohnat nejaku EU verziu z DE, AT, CZ. Skratka sa musim zamerat na velke trhy, my v SR sme velmi maly trh, malo moto, malo ND...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Riadiaca jednotka VFR 800 FI ABS 13 roků 7 měsíců zpět #5577

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
S tím HISSem by jsi mohl mít pravdu. Objednal jsem si z USA kryt přístrojovky a ta díra na HISS tlačítko byla zaslepená. Myslel jsem, že jsem si objednal špatnou verzi, ale nešlo o nic, co by nespravila to vrtačka, takže jsem to dále neřešil. Zjisti si objednací číslo, z anglie by tě to mělo vyjít taky levněji než tady, ale už to nebude o polovinu. A co se stalo, že máš v čudu řídící jednotku? Taková závada bývá dosti vzácná.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Riadiaca jednotka VFR 800 FI ABS 13 roků 7 měsíců zpět #5579

  • milan3232
  • Avatar uživatele milan3232 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0
Clovek musi byt velmi sikovny a velmi sa snazit, aby sa mu to podarilo... Sam by som sa najradsej... Moto ide, ale nezapina 4 ventily, nestrazi vsetky snimace... neda sa napojit na PC (v servise). v podstate sa mozem vozit, ale viem, ze moto skodim. Info o poskodeni mam zo servisu Honda.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Riadiaca jednotka VFR 800 FI ABS 13 roků 7 měsíců zpět #5580

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Člověče, ty mně šponuješ. :-)) Tak se pochlub, co jsi dělal, ať třeba neudělám podobnou kokotinu taky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.383 sekund
Powered by Kunena fórum