• Strana:
  • 1

Téma:

Přední tlumiče, ventily - VFR 750 RC36/II 17 roků 4 měsíců zpět #289

  • Lim
  • Avatar uživatele Lim Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Zdárek VeFeRáci:-)
Mám na Vás několik dotazů. Kvůli kontrole rovnosti šavlí budu demontovat přední tlumiče. Může mě při demontáži něco nemile překvapit? Myslím tím například to, že nějaký šroub půjde povolit jen za pomoci speciálního klíče... Servisní manuál mám, dle pohledu do něj by vše mělo být standardní, ale raději se ptám.
Můj další dotaz směřuje k ventilům. Je v domácích podmínkách možné demontovat ventilové podložky? Potřebuji seřídit ventilové vůle a pokud to není vyloženě nutné/vhodné, nechci motorku dávat do servisu. ALE vím, že u tohoto véčka je naprosto tragický přístup k čemukoliv na motoru (podtlaky, Bože...;-)), takže nevím, jestli to vůbec mohu zvládnout. Zase - třeba se nelze obejít bez spešl. přípravků... Máte někdo zkušenost či radu?
Na motorkách jsem si zatím dělal všechno sám, solidní nářadí mám, kopito snad taky nejsem, ale chápu, že některé věci je lepší raději svěřit odborníkům...

Díky za každou reakci.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:Přední tlumiče, ventily - VFR 750 RC36/II 17 roků 3 měsíců zpět #303

  • Eloš
  • Avatar uživatele Eloš Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Nazdárek. Na tlumičích bys nic neobvyklého potřebovat neměl. To zvládneš:) Ale s těma ventilama bych měl stejný dotaz. Chci se pustit do něčeho podobného. Do servisu se mně to taky dávat nechce:unsure:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:Přední tlumiče, ventily - VFR 750 RC36/II 17 roků 3 měsíců zpět #305

  • DaveVFR
  • Avatar uživatele DaveVFR
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Příspěvky: 411
  • Obdržená poděkování 1
Zdarec, ty tlumiče jsou v poho. Na ventili se moje veferka už klepala od léta a tak jsem ji dal v neděli na servis. Na tohle opravdu nemám vybavení a hlavně je do vfr tak blbej přístup, že bych to ani sám neudělal...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.472 sekund
Powered by Kunena fórum