• Strana:
  • 1

Téma:

MOTO GP 2014 10 roků 5 hodin zpět #7389

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Koukáte? Co říkáte na dosavadní vývoj VC? Dnes mi udělal Rosák radost, že zajel bednu. Ale je vidět, že na Hondu Yamaha nemá. Prostě Marquez je výborný jezdec a má výbornou package (jezdec + team + motorka). I když kus toho jde podle mne na vrub toho, že kvůli němu ohnuli pravidla a mohl jet továrnu. Kdyby si musel odkroutit povinný rok v satelitu, kdo ví, jak by to s ním dopadlo. Je možné, že by si namlátil hubu jako Bradl a zřejmě by měl větší zábrany. Takhle jezdí neskutečnou pilu...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: MOTO GP 2014 9 roků 11 měsíců zpět #7390

  • beyk0007
  • Avatar uživatele beyk0007
  • Návštěvník
  • Návštěvník
koukam ..

je otazka, jestli nema Yamaha na Hondu, s ostatnima Hondama Yamaha rovnocenne souperi, jen Marquez je vyjimka. Takze podle mne je rozdil hlavne v nem, jezdi neskutecne agresivne a vytezi z motorky uplne maximum, vcetne toho, ze mu elektronika kazdou chvili zachrani hubu :-).

Zajimavy je ten jeho plyn, ride-by-wire dotazene do maxima, uz mu z plynu vede jen jeden kabel

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: MOTO GP 2014 9 roků 11 měsíců zpět #7391

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Které Hondy máš na myslí? Tu Pedrosovu? No to bych nenazval rovnoceným soubojem. To jen, že Lorenzo s Rossim jsou výborní jezdci, tak to utlačí očima. Se podívej teď, Pedro předjel Lorenza a jak mu hned cuknul. Rossi to druhé místo ustál tak tak. Nemusí to být nutně motorkou, holt Yamaze nesedí letošní gumy. Ale výsledek je, že jim Hondy ujíždí.
S Marquezem máš pravdu. Ten už měl párkrát hodně blízko k pořádné tlamě. No zatím mu to vychází. Jsem zvědav, jestli bude tak statečný, až bude mít v sobě pár kusů titanu. Zatím se mi v tomto ohledu jako největší hovado jeví Lorenzo. Škoda že v Sachsenringu tak tlačil na pilu a lehnul podruhé.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od scalla.

Re: MOTO GP 2014 9 roků 11 měsíců zpět #7449

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Le Mans je za námi. Rosák potěšil, Marq nezklamal. Ten si jezdí závody sám pro sebe. Myslím, že pokud se ucho neutrhne a nehodí tlamu, má nakročeno nalajnovat pořádnou čáru vítězství po sobě...
Výkony našich v Moto3 jsou pro mne zklamáním. Kuba sice zabojoval a desítka je na tu bídu pěkná, ale čekal jsem od něj letos souboje v první pětce.
Od Haniky jsem taky čekal lepší výsledky, než zahozené motorky v kačeru. Ale třeba si to potřebuje odpadat... Jen aby s tímto přístupem dostal nějaký slušný materiál napřesrok...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.323 sekund
Powered by Kunena fórum