• Strana:
  • 1

Téma:

zrcátka ! 17 roků 5 měsíců zpět #229

  • LukášVFR8
  • Avatar uživatele LukášVFR8 Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Lidi, help me. Potřebuju sehnat zpětná zrcátka na vfr r.v. 2000, ale chci tam dát ty bez olačky ( s gumou už to nechci B). Nemáte náhodou někdo zkušenost s těmito? www.miramoto.cz/index.php?s=2&node=1308&id=1308 Někde jsem četl, že je jiná délka a podobdě. Předem děkuji za plnohodnotné odpovědi ;). Za pomoc se náležitě odměním :kiss:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:zrcátka ! 17 roků 5 měsíců zpět #234

  • Milda
  • Avatar uživatele Milda
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0
:P na délce nezáleží říkala jedna paní v obchodě:woohoo:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:zrcátka ! 17 roků 5 měsíců zpět #238

  • LukášVFR8
  • Avatar uživatele LukášVFR8 Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
No jo, ale ona tě chtěla jenom potěšit a uklidnit. ;) Jak to nemáš dost dlouhé, tak v tom žádná nic nevidí a máš to na hovnoB) Zajímalo by mě,jaký obchod jsi navštívil? Jak se uvidíme, tak se ti na to mrknu a zhodnotím, jestli máš správnou délku;)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:zrcátka ! 17 roků 5 měsíců zpět #240

  • Milda
  • Avatar uživatele Milda
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0
tak sluchaj Avon je pravda že neoriginál špígl má jinou délku stopky (kratší) a taky trošku odlišný tvar přichycení ke kapotě, originál asi neseženeš pokud budeš dávat obě nová a stejná tak to bude v pohodě;) PS. už vím já to slyšel o té délce u holiče takže Ty můžeš být v klidu:whistle:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:zrcátka ! 17 roků 5 měsíců zpět #241

  • LukášVFR8
  • Avatar uživatele LukášVFR8 Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
děkuji ti, za vyčerpávající odpověd;). Asi půjdu do těch zrcátek, které jsem vám ukazoval.Aby to jiné přichycení neznamenalo, že budu vrtat nové díry B) Pokud to nebude pasovat, tak ti to dám na tvojí \"motorku\", at máš ke každé hlavní žárovce jedno zrcátkoB). Jinak ohledně délky: AU, to bolí:sick: boduješ, ale že jsi nic neřekl, když jsme to přeměřovali. Já ted přes zimu budu mít znatelný nárus délky, tak se snaž, aby jsi nebyl zahanben ;) možná ti to někdo dostatečně vytáhne.:pinch:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:zrcátka ! 17 roků 5 měsíců zpět #267

  • Milda
  • Avatar uživatele Milda
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0
Pane Avon tak jsem konečně sundal a nafotil, uděláme typovačku který špígl je ten origo ju:) <br><br>Příspěvek editován: milda, v: 23/11/2006 19:37

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.412 sekund
Powered by Kunena fórum