• Strana:
  • 1

Téma:

Gruppe Mitte-vyjížďka 1 rok 8 měsíců zpět #12296

  • Jirka72
  • Avatar uživatele Jirka72 Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 319
  • Obdržená poděkování 20
Tak když už je nás tolika, že se můžeme dělit na gruppy, tak bych tu měl něco  pro skupinu Střed. Chystám se delší dobu do Motomuzea Sezemice. Kdysi tam byl snad i nějaký výlet na Vefrosrazu, ale to jsem ještě nebyl v klubu. Loni mi návštěvu zhatil Covid, letos mi do toho hodila vidle nízká návštěvnost. Majitel muzea má podmínku pro návštěvu muzea- minimálně 4 platící duše. Myslel jsem si, že se k nějaké skupině o víkendu . Chyba lávky, víkendové návštěvy jsou prý nyní mizerné. Lidé prý teď chodí  více přes týden, ale to zase nemůže on, protože je v práci. Nabízel jsem mu, že bych si koupil 4 lístky naráz pro sebe (utratím někdy i za jiné hlouposti a o tohle muzeum bych velmi stál), ale byl neoblomný jako večerní rohlík z Kauflandu. Takže našel by se zde někdo  kdo by měl o výše uvedené zájem? Předpokládám termín na některý ze srpnových víkendů.
P.S. A možná že tam uvidíme i Vefro

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:Gruppe Mitte-vyjížďka 1 rok 8 měsíců zpět #12300

  • Dvoři
  • Avatar uživatele Dvoři
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 209
  • Obdržená poděkování 8
Ahoj Jirko, to jsou Sazemice u Brna?
Pokud bych měl volný víkend nebránil bych se náštěvě muzea. Dej pak vědět nějaký termín.

Odesláno z mého M2103K19G pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:Gruppe Mitte-vyjížďka 1 rok 8 měsíců zpět #12301

  • Jarak
  • Avatar uživatele Jarak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 262
  • Obdržená poděkování 15
Čau Dvoři,nejsou to Sazemice ale Sezemice a jsou u Pardubic.Už jsme tam se srazem kdysi byly.
www.motomuzeum.cz/uvod.php

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Gruppe Mitte-vyjížďka 1 rok 8 měsíců zpět #12308

  • Jirka72
  • Avatar uživatele Jirka72 Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 319
  • Obdržená poděkování 20
  Tak konec srpna, který jsem na tuto akci vyčlenil je po konzultaci s majitelem pasé. Majitel je v zahraničí a neměl by nás kdo provést( což by byla škoda, jeho výklad je prý super). Nejbližší volné termíny jsou 11.9. nebo 18.9.2022. Srpnové termíny jsou tedy plonkové z pohledu majitele muzea a také častých dovolených, proto jsem se soustředil na první půli září. Vím, že v tu dobu by už také mohl být Vefrosraz, ale risknu to. Kdo by měl zájem. Jde pouze o to, dojet na určitou hodinu k muzeu a absolvovat jeho prohlídku. Nic jiného v tom není, vše ostatní je na libovůli jednotlivých účastníků.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Gruppe Mitte-vyjížďka 1 rok 8 měsíců zpět #12315

  • Jirka72
  • Avatar uživatele Jirka72 Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 319
  • Obdržená poděkování 20
Dnes jsem zamluvil návštěvu výše uvedeného muzea na 11.9.2022 ve 14.00., protože se mi podařilo sehnat 4 platící návštěvníky. Kdo má zájem je vítán, podmínkou je dorazit k muzeu ve zmíněný čas.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Gruppe Mitte-vyjížďka 1 rok 6 měsíců zpět #12351

  • Jirka72
  • Avatar uživatele Jirka72 Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 319
  • Obdržená poděkování 20
Posouvám na oči. Tuto neděli 11.9.2022 ve 14.00 je domluvena prohlídka výše uvedeného muzea. Každý kdo má zájem bude vítán.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Gruppe Mitte-vyjížďka 1 rok 6 měsíců zpět #12358

  • Jirka72
  • Avatar uživatele Jirka72 Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 319
  • Obdržená poděkování 20
Minulá neděla nebyla s počasím žádná hitparáda, ale nakonec s notnou dávkou štěstí jsem se do muzea dostal.
Počasí se také smilovalo a tak jsem si ten den střihl hned 2 muzea motocyklů. Parádní zážitek.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Gruppe Mitte-vyjížďka 1 rok 6 měsíců zpět #12359

  • marek
  • Avatar uživatele marek
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 129
  • Obdržená poděkování 7
Tak ten Vatikan je krásný. Věřím, že sis to užil. 

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Gruppe Mitte-vyjížďka 1 rok 6 měsíců zpět #12360

  • Jirka72
  • Avatar uživatele Jirka72 Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 319
  • Obdržená poděkování 20
Je to tak, ta návštěva Vatikánu byla super. Já rozhodil sítě i na Motorkářích.cz, aby klaplo, že se sejdou minimálně 4 duše, které jsou potřebné k otevření muzea. Nakonec se kromě mne dostavil ještě jeden kolega motorkář z Prahy, zhruba v mém věku. Pudila jej stejné touha jako mne, vidět klenoty svého mládí. Takže jsme si každý zakoupil lístky pro dva a šlo se na věc. Nakonec to byla výhoda, že jsme jen dva. Nikdo se nemotal do záběrů pro focení a s majitelem muzea, který měl k historii jednotlivých typů super výklad jsme mohli parádně poklábosit. Viděl jsem zde poprvé v životě na vlastní oči motku s Wankelovým motorem, motku od týmu lorda Hesketha, který závodil proti Niki Laudovi, K 1 od BMW, oturbené pokusy japonské čtyřky z první půle osmdesátek a mnoho jiných klenotů. Vezmu fotky na sraz.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.468 sekund
Powered by Kunena fórum