• Strana:
  • 1

Téma:

Porucha 2 roků 9 měsíců zpět #11925

  • MIVI55
  • Avatar uživatele MIVI55 Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Nazdar klubaci. Poraďte mi.
otočím kľúč, motor naštartuje, ale nefunguje displej, ukazuje mi len čas, nejdú predné a zadné smerovky, zadné svetlo a klaksón. Poistky, kostru som prekontroloval, všetko je ok. Ktorým smerom sa uberať na odstránenie závady? Vďaka.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Porucha 2 roků 9 měsíců zpět #11926

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Sundej komplet kapoty a projdi kabeláž. Rozpoj všechny konektory, prostřílej je sprejem na čištění kontaktů (mám dobré zkušenosti s tímto  ), slož zpátky. Zkontroluj svornice vpředu (na starším modelech zlobily). Jednoduchá cesta, kterou nic nezkazíš. Pokud tohle nestačí, pak schéma jdi po něm. Když nefungují blinkry nebo klakson, najdi společné vedení pro tyto spotřebiče, prověř. Přístrojovku řeš až nakonec. Možná ani nebudeš muset.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Porucha 2 roků 9 měsíců zpět #11928

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Ještě doplním. Správně bys měl jít po schématu a hledat závadu v něm. Ale pročištění svorkovnic je blbovzdorné, nic tím nezkazíš a předejdeš jiné závadě v bližší či vzdálenější budoucnosti. Přece jen tyto stroje nejsou nejnovější a sám jsem se studeným spojem bojoval na BMW tři roky, než jsem ho objevil - bohužel náhodou a ne co by výsledek cílené diagnostiky. Kdybych pročistil všechny svorkovnice, problém bych vyřešil. Ale nechtělo se mi do toho :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Porucha 2 roků 8 měsíců zpět #11929

  • Cejdik
  • Avatar uživatele Cejdik
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, neni nikde návod právě na sundání kapot? Třeba i video. VFR1200F mám nově a ocenil bych to. Díky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Porucha 2 roků 8 měsíců zpět #11931

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Cejdik post=11929 napsal: Ahoj, neni nikde návod právě na sundání kapot? Třeba i video. VFR1200F mám nově a ocenil bych to. Díky.

 

Návod na sundání kapot by měl být v návodu k obsluze. Jinak video je třeba  tady
Poděkovali: Cejdik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.398 sekund
Powered by Kunena fórum