• Strana:
  • 1

Téma:

Někdo s Crossrunnerem 2011-2014 ze severu moravy ? 3 roků 11 měsíců zpět #11216

  • motyk
  • Avatar uživatele motyk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, možná to není téma do fóra .. Jsem tu nový a chtěl jsem přijet na sraz, ale jsou kolem něj (termínu) otazníky, takže se chci zeptat, jestli tady není někdo, kdo má Crossrunnera, ročník 2011-2014 (první generaci) někde z Moravskoslezského kraje, případně z Olomouckého nebo zkrátka někde z okolí, s kým by se dalo domluvit na vyjížďku / setkání. Mám jeden exemplář, ročník 2012. Chtěl bych hodit řeč s majitelem stejné motorky, nasdílet zkušenosti, něco probrat a na něco se podívat.

Snad tady neporušuji pravidla. Kdyžtak klidně pište do zpráv,

díky,

motyk

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Někdo s Crossrunnerem 2011-2014 ze severu moravy ? 3 roků 11 měsíců zpět #11217

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Ahoj Motyku, žádné pravidla neporušuješ. Není nic špatného, když se zeptáš. Pokud hledáš někoho se stejnou motorkou, pak v přehledu/klubové motorky vidíš jednotlivé členy klubu a jejich stroje. Když si klikneš na profil, pak jako registrovaný uvidíš i město a kontakty, Nic ti nebrání se s těmi lidmi zkontaktovat, nicméně ze z tvého okolí tam asi momentálně žádný další crossrunner není. Na druhou stranu, když přijedeš na sraz, pak myslím že Jirka je docela zkušený crossruňák. Termín je sice nejistý, ale sraz dozajista někdy bude.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.334 sekund
Powered by Kunena fórum