Téma:

Srazy v roce 2018 6 roků 3 měsíců zpět #9924

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Zakládám téma pro volnou diskusi na téma akcí v roce 2018. Předpokládám, že jarní/podzimní setkání se tradičně uskuteční. Vzhledem k tomu , že někteří potřebují plánovat volno několik měsíců dopředu, navrhoval bych termíny 25.-27.5.2017 pro jarní sraz. Podzimní sraz by bylo možné uskutečnit 28.-30.9.2018, což v čechách obnáší státní svátek a možnost udělat sraz třídenní v trochu "exotičtější" destinace, jako např. Krušné Hory nebo Rakousko. Otázka, je o něco takového zájem? Další možnost je o týden později 5.-7.10.2018.
Letní sraz - ze slovenské části padl návrh na uspořádání srazu v létě, na slovensku. Nevím, jestli si to dotyčný nerozmyslel .-), ale za ostatní - sraz v létě ano/ne. Případně místo jarního srazu nebo jako třetí sraz? Kdo z vás by přijel?
Pořadatelství srazu - pokud máte zájem sraz uspořádat, pište do diskuse. Založím vám sraz ve srazovníku, zbytek bude na vás. Termín do 31.12.2017. Pokud se nikdo nepřihlásí, jarní sraz uspořádám na Příbramsku. Mám vyhlídlých pár penzionů s cenou do 500 kč, s trasou na vyjížďku nebo turistickými cíli zde taky není problém. Určitě bych přivítal, kdyby se našel pořadatel na podzimní sraz. Ten mi s ohledem na práci moc nevyhovuje.
Poděkovali: Dvoři

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Srazy v roce 2018 6 roků 3 měsíců zpět #9927

  • Stanley
  • Avatar uživatele Stanley
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 219
  • Obdržená poděkování 12
Já už nemám odvahu plánovat takto dopředu. Tak dlouho jsem se těšil na podzimní sraz, až to nevyšlo. Tak to musím příští rok napravit

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Srazy v roce 2018 6 roků 3 měsíců zpět #9928

  • Gahan37
  • Avatar uživatele Gahan37
  • Offline
  • Pokročilý
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 44
  • Obdržená poděkování 1
Tak ja stejně jako výše Standa...a k tomu ještě jsem nikdy nikde nebyl tzn jarní termín si dávám do požadavku volna....letní netuším podzimní to samé asi operativně. Rakousko proč ne, loni si udělala řidičák i žena tak by to pro ni byla hezká destinace na začátek ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Srazy v roce 2018 6 roků 3 měsíců zpět #9929

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Já taky nemůžu řict, že na 100% pojedu. Spíše jde o ty termíny, jestli má někdo problém s konkrétním termínem už teď, případně pokud by chtěl někdo ten sraz organizovat.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Srazy v roce 2018 6 roků 3 měsíců zpět #9930

  • MrWho
  • Avatar uživatele MrWho
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
  • Příspěvky: 28
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, jarní sraz si dávám jako must be there (datum nedatum jedu!), stejně jako doplnit resty. Zbytek roku uvidíme ten letošní byl hektickej a ten další bude možná ještě horší, každopádně rád Vás uvidím! Do organizace se cpát nebudu už tak nestihám co sem slíbil.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Srazy v roce 2018 6 roků 3 měsíců zpět #9933

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5
na tebou navrzeny termin podzimniho srazu ma uz program (ja vim , jsem hroznej, ale okruhovou sezonu musim skloubit s ordinaci a planuju skoro rok dopredu). Jarni termin je zatim cajk ..

Krusne hory jsou nadherne a jsem na ne schopen pripravit jezdici vyjizdku, pamatky mne nazajimaji .. ale do organizace srazu se fakt nehrnu

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Srazy v roce 2018 6 roků 3 měsíců zpět #9934

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Beyk-Vevercak napsal: na tebou navrzeny termin podzimniho srazu ma uz program (ja vim , jsem hroznej, ale okruhovou sezonu musim skloubit s ordinaci a planuju skoro rok dopredu). Jarni termin je zatim cajk ..

Krusne hory jsou nadherne a jsem na ne schopen pripravit jezdici vyjizdku, pamatky mne nazajimaji .. ale do organizace srazu se fakt nehrnu

Proto tady ventiluji termíny už teď... ;) Pokud jde o organizace, nebuď zase tak skromný. Když jsi schopen zajistit trasu, máš půl hotovo. K tomu sehnat nějaký použitelný penzion a dohodit pár zajímavostí z místa pro ty, kdo nechtějí na vyjížďku.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Srazy v roce 2018 6 roků 2 měsíců zpět #9946

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Vzhledem k tomu, že k organizaci srazu se nikdo nepřihlásil, sraz budu pořádat já. Termín 25.-27.5.2017. Lokalitu upřesním na jaře, ale bude to někde na Příbramsku.
Poděkovali: Dvoři

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Srazy v roce 2018 6 roků 2 měsíců zpět #9948

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5
Jupiii, nemam tam zadne krouzeni (a racing kalendar mam s velkou pravdepodobnosti uz kompletni), to vypada nadejne :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Srazy v roce 2018 6 roků 2 měsíců zpět #9952

  • Dvoři
  • Avatar uživatele Dvoři
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 209
  • Obdržená poděkování 8
Ahoj všem na Jarní sraz bych velice rád dorazil.Byl by to můj první VFR sraz.S dalším srazem v létě si nejsem jist jelikož chci poprvé vyrazit s přítelkyní na moto do zahraničí (zatím to vypadá na Slovinsko) a hlavně vůbec netuším jak to bude v práci.Nemůžu plánovat tak moc dopředu.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.866 sekund
Powered by Kunena fórum