Články

Ukončení sezóny 2008

Pořádně rozjetá akce

Venku se ochlazuje a silnice se stále víc a víc skrývají pod nánosy podzimního listí. Je to tak, sezona se pomalu ale jistě blíži ke konci. Rozloučili se s ní i příznivci Hondy VFR. Jejich útočištěm byl příjemný penzion v Šubířově.

V sobotu se jednotliví účastníci vydali na projížďku po okolí, někteří jeli rychlejší svižnou jízdu, jiná skupina jela spíš pomaleji. Organizace vyjížďky se sice nepodařila zrovna nejlépe a cesty se roztrhali. Většina účastníků to naštěstí vzala vcelku sportovně. Pravá zábava ale nastala zejména večer v penzionu. Po dobré večeři již byla připravena skupina Darknight. Jedná se v podstatě o revival Nightwish. Skupina se starala o zábavu až do ranních hodin. Jejich výdrž (i vzhledem k odehranému koncertu předchozí den) byla opravdu úctyhodná. Nechyběla ani gumovačka, kterou předvedl Krémr. Přivezl si na to speciální kolo, připravené přímo na to.V jednotlivých pauzách mezi písničkami byly pro všechny připraveny již tradičně soutěže o řadu zajímavých cen, které věnovali sponzoři, již tradičně většinu cen věnovaly společnosti Contra (Ketten Max, maziva a jiné věci) a Luco (různé vychytávky k počítačům – CD, DVD, myšky atd.). Nově nám ceny věnovala také společnost ČZ řetězy. A tak se pilo pivo mixované s ledovou točenou kolovou limonádou brčkem (Sonnyho příspěvek ke srazu – nemohl se zúčastnit, tak přispěl alespoň nápady do soutěží), čehož se nejlépe zhostil Letec, nebo se předváděly kaskadérské kousky na imaginární motorce (kterou občas představovala židle, občas někdo z lidí a občas to bylo zcela na fantazii přihlížejících). Bednys si místo motorky zvolil mě a tak jsme předvedli jízdu po zadním i po předním, což mu nakonec vyneslo první místo, za které si odnesl Ketten Max.

Poslední soutěží byl tanec na připravený mix písniček, který postupně vyústil v něco mezi amatérským striptýzem, lesbie show a live show. Podívaná to byla zejména pro chlapskou část osazenstva, ale ani motorkářky nepřišli zkrátka, když svou show předvedl Kotel se svojí partnerkou. Z dámského osazenstva se nejvíce předvedla zejména Aduš.

Ráno bylo pro některé ze zúčastněných poměrně náročné a mnozí odjížděli později, než původně chtěli. Příznivci VFR a zejména tradiční jádro klubu předvedlo, že s nimi rozhodně není nuda a umí zábavu pořádně rozjet.

Velké poděkování patří všem sponzorům, kapele Darknight a všem, kteří se na organizaci akce podíleli.

VSTUP DO FOTOGALERIE

A v zimě se můžeme těšit na další zimní setkání na počátku prosince.

koment DaveVFR: Na závěr bych chtěl i já poděkovat všem aktivním členům za tuto veferářskou sezónu, která by bez vás nebyla. Velký dík patří i našim sponzorům firmám Contra s.r.o., Luco a nově firmě ČZ Řetězy s.r.o., které nám poskytují ceny do našich soutěží. Speciální dík patří kapelmajstrovi Alexovi a jeho kapele Darknight. Přeji všem, aby zazimování (těm co zazimují :) ) vašich miláčků proběhlo bez problémů a polámaných kostí a plastů a abychom se ve zdraví sešli na lyžích v prosinci nebo v jedné stopě na jaře 2009.