Akce clubu

Jarní sraz 20.-22.5.2016 - Seč

Seznam článků

Seč 2015Jarní sraz 2016 se uskutečnil na Seči, hotel Kapitán.

Hotel Pája přirovnala k vězeňským kobkám, ale pozitivní byla garáž, kam se vešly kompletně všechny motorky a příroda na Seči je krásná. Jídlo – průměr, snídaně nepříliš pestrá, nicméně hladem snad nikdo netrpěl a nakonec, zažil jsem i horší.

Na čepu Holba 11, se kterou osobně mám rád.

Většina účastníků přijela již v pátek a večer se nadmíru vydařil. Jen ten vrchní byl takovej divnej… :-)

První konflikt nastal v okamžiku, kdy Brachacz začal postrádat svůj konzumní lístek. Zašel za pinglem s prosbou, aby mu vyhledal jeho duplikát, že zaplatí. Místo toho na něj pingl vyjel s požadavkem 1000 kč za ztracený lístek. To Brachacz odmítl s tím, že tedy nebude platit nic. Následně se ukázalo, že Brachaczův lístek není jediný plonkovní. Měl tam další čtyři, o kterých nevěděl, komu patří. Atmosféra začala houstnout, načež se do sporu vložil Vlado. Po té, co pingla vyzpovídal na téma jakým způsobem evidují konzumaci, sdělil mu, že takový systém je na hovno, že se vůbec nediví tomu bordelu a že NEEXISTUJE, aby pingl nevěděl, co kdo zkonzumoval.

To vygradovalo v následující dialog:

Pingl: „A co ty mně budeš poučovat?“

Vlado: „Já tě kurva budu poučovat, bo vím, jak to v hospodě funguje. Mám vystudovanou hotelovou školu, dvě hospody vlastním a aktuálně dělám manažera v 200 lůžkovém hotelu!“

Pingl: „A já jsem vyučený zedník“!

Vlado: „Tak ty seš debil!“

 

Pingl začal vřískat, ať ho Vlado neuráží, že on byl na Vlada celý den hodný, slušný a to má za to. Hrábl do řady nezaplacených lístků, jedním začal mávat ve vzduchu a řval: „Náhodou, ten vím, od koho je! Ten je od toho malého plešatého co kamarádí s tím velkým plešatým!“

 

S Rostíkem řveme smíchy, až padáme z baru. „Diesel!“. Nejen že se snaží ušetřit na palivu, ale ještě neplatí v hospodě :-)

 

Vlado se dostal na černou listinu a pivo mu musí objednávat ostatní, bo pingl už mu nenaleje (chudákovi nedochází, kdo ho živí) a sám si tak snižuje tržbu.

 

V sobotu společná vyjížďka, návštěva moto muzea, oběd. Kdo chtěl, mohl se projet na šlapadle, čehož využil Brachacz s Vikim, aby si zajeli na druhý břeh na Radegasta. Bohužel si zabavili asi to nejlepší šlapadlo, které tam bylo. S Pájou jsme nejdříve osedlali labuť, která byla naprosto brutální a vzdali jsme to po 100 metrech. Další šlapadlo mělo funkční pohon jen na jedné polovině. Třetí už fungovalo jakž takž, ale šlo celkem ztuha. Upřímně, při těch vůlích na hřídelích, které to mělo, se není čemu divit. Nicméně jsme se hecli a zajeli pod Oheb a zpátky.

 

Podvečerní procházka na Oheb byla zakončena v hospůdce Hájovna, kde s lístky problém nebyl žádný, čepovali Plzeň, ale jak se posléze ukázalo, v nedostatečném množství, takže brzy došla. V tomto ohledu byla Seč naprosto tragická.

 

Ovšem zase bude na co vzpomínat. :-)

 


 

 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec
 Sec Sec

{jcomments on}