Akce clubu

Ukončení sezóny 2012 - Budislav

2012_zakonceni Akce se uskutečnila v penzionu Na Skalách v Budislavi, nedaleko Litomyšle. Penzion je nově rekonstruovaný a ve fungl nových pokojích jsme první hosté. Kolaudace proběhla před pár dny a ve dveřích ještě ani nejsou zámky. Ale to nevadí a pokoje jsou hezké.

S Pavlou jsme přijeli už v pátek, V sobotu jako první doráží Maxx se Zuzkou. Autem. Zbabělci...Jako druhý doráží Siola s paní. Oba zmrzlí. Takže z motorky rychle na čaj. Ráno volá Drupi že dorazí později, ale z telefonu je jasné,že je ještě pod vlivem... Byl totiž u nich večer na hokeji. Když konečně ve 12 h dorazí jedeme na domluvenou výstavu starých dýmek v Proseči.


Po návštěvě muzea odjezd do
Nových Hradů, kde na nás čekal Dave s rodinkou.
 
V zámecké restauraci si dáváme oběd, na který čekáme 2 hodiny. Přijíždí se za námi podívat Kotel, ale pak odjíždějí domů. Následuje procházka okolo zámku a zámecké bludiště.
Odtud jedeme do Litomyšle na prohlídku okolí Litomyšlského zámku a Klášterních zahrad a přes starobylé náměstí končíme zpět na parkovišti. Po domluvě jedeme na rozhlednu
Andrlův Chlum.
 
Maxx,Zuzka, já a Siola s paní lezeme nahoru. Ostatní zůstávají dole v hospodě. Následně se s námi loučí Dave a my odjíždíme na základnu do Budislavi, kde na nás už netrpělivě čeká Letec. Po příjezdu jdem rovnou na pivo a něco k jídlu. Navečer přijíždí Scalla. 

Večer rychle uběhne v družné zábavě, ochutnávání kořalek, kdo co přivezl, debaty kdo kde byl a kam by rád zajel. Končíme potlachem do 2 hodin ráno s Maxxem a Letcem v zasedačce. Ráno předražená snídaně a odjezdy domů.

 

 2012_zakonceni  2012_zakonceni
 2012_zakonceni  2012_zakonceni
 2012_zakonceni  2012_zakonceni
 2012_zakonceni  2012_zakonceni
 2012_zakonceni  2012_zakonceni
 2012_zakonceni  2012_zakonceni
 2012_zakonceni  2012_zakonceni
 2012_zakonceni