Téma:

Klubová trička a nálepky 4 roků 11 měsíců zpět #10560

  • Scorpion
  • Avatar uživatele Scorpion
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 110
  • Obdržená poděkování 3
Ještě že to tady Dvoři připomenul ty plavky. Hodně dobrý nápad. Podle radaru to v pátek na cestu bude OK a v neděli, s trochou štěstí, taky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Klubová trička a nálepky 4 roků 11 měsíců zpět #10571

  • Gahan37
  • Avatar uživatele Gahan37
  • Offline
  • Pokročilý
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 44
  • Obdržená poděkování 1
Zdar všichni, jen připomínám ze tabulka od Tomáše muže obsahovat víc variant které se teprve naceni a z toho si každý vybere finální verzi která mu bude vyhovovat i cenou. Lze i a to si myslím že možná uplatní nejvyšší člen klubu Jarak:) koupit si dle svého cokoliv jinde aby měl jistotu ze délka všeho je správná a já si to pak převezmu a nechám vyšít dodatečně . Ještě dotaz zda se většina dohodne na umístění výšivky nebo půjde p individuální umístění .....jinak pokud by kdokoliv měl dotazy jsem víc na telefonu než tady, ten je v profilu a používám messenger , whatsup a telegram .....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Klubová trička a nálepky 4 roků 11 měsíců zpět #10585

  • Gahan37
  • Avatar uživatele Gahan37
  • Offline
  • Pokročilý
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 44
  • Obdržená poděkování 1
Jen vkládám ze jsem všechny ze seznamu kontaktoval na whatsup....kdyby někdo neměl v telefonu zapnuté upozornění ....díky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Klubová trička a nálepky 4 roků 10 měsíců zpět #10657

  • Gahan37
  • Avatar uživatele Gahan37
  • Offline
  • Pokročilý
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 44
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj všichni tričkaři....v patek přišel zbytek z objednávky a dnes dopoledne se to odvezlo na výsivku....paní tvrdí že i když má teď v týdnu 2 zakázky od filmu, ze to stihne ....středu odpoledne nejpozději zavolá
Až se dozvím cenu za program a vysivku á kus dodám info. Každopádně platby se pak domluvíme přes účet, je nás pár a nemusíme to řešit aktuálně na srazu.....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Klubová trička a nálepky 4 roků 9 měsíců zpět #10662

  • Gahan37
  • Avatar uživatele Gahan37
  • Offline
  • Pokročilý
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 44
  • Obdržená poděkování 1
Tak nepotěším.....nestihli to vyšít, zakázka od produkcí nás trochu odsunula, nicméně jsem dohodl, že v rámci výroby která nás odsunula naše programy i vyšití započítají jim:).....tzn zbytek si řekneme na srazu....kdo bude chtít poslat po návratu pošlu až vyzvednu, kdo bude chtít přivézt na případný podzimní sraz přivezu....ale malou náplast přivezu....jinak šťastnou cestu všem a zítra večer na viděnou

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Gahan37.
Vygenerováno za 0.442 sekund
Powered by Kunena fórum