• Strana:
  • 1
  • 2

Téma:

Odp:Měl jsem šperk teď mam střep ,pomoc při opravě 15 roků 11 měsíců zpět #1792

  • Šelmič_VFR
  • Avatar uživatele Šelmič_VFR
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
..mimochodem, ty odkazy zkus bez čárek, které to k nim vždycky přihodí.. ;-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:Měl jsem šperk teď mam střep ,pomoc při opravě 15 roků 11 měsíců zpět #1793

  • Miri
  • Avatar uživatele Miri
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 51
  • Obdržená poděkování 0
To máš ještě dobrý a za pár korun. Já jsem na tom podstatně hůř, modří už vědí (třeba Krémr), zbytek se dozví zítra.... :) :) :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:Měl jsem šperk teď mam střep ,pomoc při opravě 15 roků 11 měsíců zpět #1810

  • osterovin
  • Avatar uživatele osterovin
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Čauky,
já jsem si koupil VFR minulý rok(byla mírně padlá). Dal jsem ji do kupy, ale shánět díly za slušný peníze je docela síla. Musíš čekat a čekat. Jak tu píší všichni o motopuzzle, tak mají a nemají pravdu(já jsem od nich díly bral a nemůžu si stěžovat, byli levnější, než ostatní a dodání do 3 dnů, ale co jsem o nich četl na fórech od ostatních, tak jsou to asi pěkný... Já proti nim, ale nemůžu z vlastní zkušenosti říct žádný křivý slovo. Teď jsem chtěl od nich budíky a jejich cena už byla přemrštěná. Záleží asi co chceš a jak se s nim dohodneš.
Jinak po tom, co jsem minulý rok dal motorku dohromady, nechal udělat nástřik apod. :), tak jsem jezdil 14 dní. Pak jsem s ní skočil znovu mimo silnici.
Ale odnesly to naštěstí jenom plasty na pravé straně(byly poškrábané, jelikož jsem to relativně ustál).
Pokud budeš chtít, tak mi písni na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Můžu ti poslat fotky věcí, co prodávám na tuhle motku. Zadní světlo, podsedlový rám + plast(lakovaný),sedlo, levou stupačku pro spolujezdce a nějaký drobnosti.. Kdyžtak písni a přeji hodně štěstí na shánění dílů a pevný nervy :))

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.579 sekund
Powered by Kunena fórum