• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma:

Re: Ducati Multistrada 1200 S 9 roků 11 měsíců zpět #7462

  • hrtak
  • Avatar uživatele hrtak
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 76
  • Obdržená poděkování 0
Ještě nedávno jsem měl Mulťošku za TOP1 nástupce (Kawa Z1000SX jako TOP2) VeFeRy... ale loni jsem jel na KTM1290 Adventure a to byl panečku luxus... :silly:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Ducati Multistrada 1200 S 9 roků 11 měsíců zpět #7466

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
VFRoštak napsal:

Tak se mi zdá, Tomíku , že musíš mít poslední slovo za každou cenu :) ;) :laugh:

Nemusím. Ale přiznávám, sere mně, že Honda je schopná vyrobit dobrou a spolehlivou motorku za akceptovatelnou cenu, má tady dostupnou síť servisů, ale jednoduše nemá v nabídce nic, nad čím bych se zasnil a řekl si: "Tohle bych chtěl jednou mít". :(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Ducati Multistrada 1200 S 9 roků 11 měsíců zpět #7467

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Radime, jsem rád, že v tom nejsem sám :laugh: Sepsal jsi to pěkně. Triumph má taky zajímavé stroje a třeba altík na Exploreru s buzeným vinutím na rotoru, volnoběžkou a výkonem 1000W má určitě šance vydržet tolik co motorka. :) Ale já myslel, že Triumph je anglická motorka a oni to snad vyrábí někde v Malajsii. :-(.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Ducati Multistrada 1200 S 9 roků 11 měsíců zpět #7468

  • VFRošt
  • Avatar uživatele VFRošt
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 177
  • Obdržená poděkování 9
scalla napsal:

VFRoštak napsal:

Tak se mi zdá, Tomíku , že musíš mít poslední slovo za každou cenu :) ;) :laugh:

Nemusím. Ale přiznávám, sere mně, že Honda je schopná vyrobit dobrou a spolehlivou motorku za akceptovatelnou cenu, má tady dostupnou síť servisů, ale jednoduše nemá v nabídce nic, nad čím bych se zasnil a řekl si: "Tohle bych chtěl jednou mít". :(


Jo,rozumím a souhlasím.
Hondě samozřejmě fandím, ale rozhodně nejsem nějaký "Hondí" fanatik a "HONDA" pro mě není určitě dogma.
A na Hondě mě toho také dost sere, jenže co mám doma, tak s tím jsem docela spokojen. A navíc loni jsem si určitě splnil svůj sen, který jsem snil už od narození :laugh:

Multistrada - hezký, ale není to můj šálek kávy... ;)
Triumph Tiger - měl jsem možnost okusit od známého a mohu říct, že dost dobrý. Tříhrnkový motor je výborný, motorka je udělaná bitelně, je to opravdu kus železa, ale není to můj šálek kávy... ;)

Tak asi tak. Mimo jiné tím chci říct, že pokud by se vyskytla jiná značka, která by mě přesvědčila víc než ta které fandím, tak proč ne... ;) Své peníze utrácím většinou jen za to, o čem jsem přesvědčený ve velmi širokém spektru...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Ducati Multistrada 1200 S 9 roků 11 měsíců zpět #7469

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
VFRoštak napsal:

A na Hondě mě toho také dost sere, jenže co mám doma, tak s tím jsem docela spokojen. A navíc loni jsem si určitě splnil svůj sen, který jsem snil už od narození :laugh:

Asi každý stroj se posere. Jen otázka, jak moc a jak často :) . Když se podívám na kámošovu Guzzi, ze které tu a tam učůrne olej a nemůže přijít odkud, pak to jsou zrovna věci, které by mne štvaly.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Ducati Multistrada 1200 S 9 roků 5 měsíců zpět #8044

  • Zemajzek
  • Avatar uživatele Zemajzek Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Ducna je nádherná , už se na ni těším . Vánoce jsou za rohem .

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.452 sekund
Powered by Kunena fórum