Téma:

Re:Jarní sraz 2020 4 roků 3 měsíců zpět #10910

  • Dvoři
  • Avatar uživatele Dvoři
  • Pryč
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 209
  • Obdržená poděkování 8
Ahoj za mě termíny zatím ok.A ubytko je mi fuk klidně se vyspím i ve stanu když budou funkční sprchy a wc.Ale jak píše Noro komfortem také nepohrdnu.

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Jarní sraz 2020 4 roků 3 měsíců zpět #10911

  • Tommy
  • Avatar uživatele Tommy
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 118
  • Obdržená poděkování 1
Zdar všem, dlouho jsem tu nebyl, bylo toho nějak ke konci roku moc, v práci i osobně. Každopádně co se týče jarního srazu, tak ze mě:
- Termínově čím dál od konce března, tím líp, protože tam máme termín druhýho potomka.
- Místo bych radši něco dál než střední Čechy, klidně Slovensko nebo aspoň Morava, protože na srazech mě mimo jiné baví to, že se konečně můžu pořádně projet a narozdíl od vyjížďky nejedu kolem komína (což pro mě střední Čechy jako pro Pražáka jsou :) ).
- Ubytko je mi celkem fuk, ale radši si klidně připlatím, když bude kvalita odpovídat ceně.
Každopádně to jsou jen preference za mě a jako vždy se přizpůsobím a budu se těšit že to vyjde a uvidíme se ;-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Tommy.

Jarní sraz 2020 4 roků 3 měsíců zpět #10912

  • SpaceMan
  • Avatar uživatele SpaceMan
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 5
@Jarak:
V kempu v Rákosí jsem pořádal už nejeden sraz pro delSolTeam.cz a vesměs to vždy proběhlo v klidu. Kdybych to neměl jako ověřené místo, tak bych to ani nezmiňoval. Navíc s provozní je super domluva, ale chápu, že to neuchvátí každého.

Alternativní ubytování:
Pokud bych měl nabídnout něco ověřeného, tak je to Penzion ve Staré škole ve Vlastějovicích (restauracevestareskole.cz/penzion/), kde už se sraz VFR klubu pořádal v minulých letech. Kapacita dobrá a co jsem tady pročítal info, tak i zpětná vazba nebyla špatná.

Alternativní lokalita:
Pokud by se měl konat sraz např. na Moravě mám tam pár kontaktů, kde by se to dalo uskutečnit. Rychle mě teď napadá Svatoborský sklípke Vinařství u Dufka (www.vinarstvi-dufek.cz/vinny-sklipek-ubytovanim/) u Kyjova. Odtamtud se nechá naplánovat trasa na Buchlovák atd. U Dufků už jsem taky pár akcí měl a i přes to, že je to drahá zábava, tak ve výsledku si všichni chválili. ;-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:Jarní sraz 2020 4 roků 3 měsíců zpět #10913

  • nororon
  • Avatar uživatele nororon
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 155
  • Obdržená poděkování 3
pacia sa mi oba

Odoslané z M10W pomocou Tapatalku

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:Jarní sraz 2020 4 roků 3 měsíců zpět #10914

  • Tommy
  • Avatar uživatele Tommy
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 118
  • Obdržená poděkování 1
To penzion u Dufka vypadá dobře, lokalita taky. Buchláky mě sice neuchvátily, ale tak to už je pak o naplánování konkrétní trasy :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Jarní sraz 2020 4 roků 3 měsíců zpět #10915

  • Jarak
  • Avatar uživatele Jarak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 262
  • Obdržená poděkování 15

SpaceMan napsal: @Jarak:
V kempu v Rákosí jsem pořádal už nejeden sraz pro delSolTeam.cz a vesměs to vždy proběhlo v klidu. Kdybych to neměl jako ověřené místo, tak bych to ani nezmiňoval. Navíc s provozní je super domluva, ale chápu, že to neuchvátí každého.

No máš pravdu,nevím jak ostatní,ale ten kemp mě moc neuchvátil.Jednou jsme měli takhle sraz mimo letní sezónu v kempu v chatkách u města Sázava a to mě stačilo.
Moc nás tam tehdy nezůstalo,myslím tak 3 motorky.
Možná v létě,když je teplo a můžeš být třeba venku,tak by se to dalo i nějak zkousnout,když by nic jiného nebylo.
Ve Vlastějovicích jsem nebyl tak nevím,sklípek taky dobrý,myslím že by to byla rozhodně lepší volba než ten kemp.To je můj názor,ať se k tomu vyjádří i ostatní.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Jarní sraz 2020 4 roků 3 měsíců zpět #10916

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
SpaceMane, nevzdávej to tak rychle. Všem se stejně nikdy nezavděčíš :-) Osobně bych kemp taky úplně nepreferoval. Ale zase jednou za čas bych to snesl. V Rumunsku jsme taky spali v poměrně spartánských podmínkách a přežili jsme to. Vlastějovice můžou být alternativa. Jsou poblíž, penzion je hezký, jíst se tam dalo. V okolí se dá vymyslet pěkná trasa na motorku. A z Prahy už to je taky celkem kus na svezení, pokud to není zrovna po dálnici. Sklípek vypadá hezky, z mého pohledu má jedinou nevýhodu. S vínem jsem naprosto nekompatibilní. Ještě tak burčák. Co kdybychom nechali vinařství na nějaký podzimní termín a zkusili se trefit do burčáku?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Jarní sraz 2020 4 roků 3 měsíců zpět #10917

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Buchláky jsem projel několikrát cestou na srazy nebo na Slovensko a přiznám se, že mě lákají čím dál méně. Je tady ještě někdo, kdo nebyl na buchlákách a chtěl by si tam udělat sraz? Je to sice hezký kus asfaltu i přírody, ale kdybychom se toužili svézt, můžeme si pronajmout okruh v Mýtě nebo Sosnové a vyblbnout se tam. Ostatně tyhle akce tady už taky byly.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Jarní sraz 2020 4 roků 3 měsíců zpět #10920

  • Andy
  • Avatar uživatele Andy
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 95
  • Obdržená poděkování 5
Pořádat sraz v polovině května na Vysočině není podle mně ten nejlepší nápad. Renča pochází ze Žďáru, takže ví na 100%, že v tomto období tam často bývá sníh a mráz - dle kalendáře zmrzlí, ledoví muži.
Pravděpodobně by jsme si sraz neužili

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Jarní sraz 2020 4 roků 3 měsíců zpět #10922

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Andy napsal: Pořádat sraz v polovině května na Vysočině není podle mně ten nejlepší nápad. Renča pochází ze Žďáru, takže ví na 100%, že v tomto období tam často bývá sníh a mráz - dle kalendáře zmrzlí, ledoví muži.
Pravděpodobně by jsme si sraz neužili

Andy, ještě před 10 lety býval v tuhle dobu sníh i v Příbrami. Dokonce tady byla uměle zasněžovaná sjezdovka, takže v dubnu/květnu se dalo jít ráno na lyže a odpoledne na motorku. Nějaký výkyv počasí se vyloučit nedá, ale já na sníh a mráz v těchto polohách aktuálně moc nevěřím. Podívej se teď. Leden a venku lítají mouchy...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.401 sekund
Powered by Kunena fórum