Warning: getimagesize(mambots/editors/mosce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif): failed to open stream: No such file or directory in /mnt/web-data1/hondavfr_cz/public_html/www/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 2222

Warning: getimagesize(mambots/editors/mosce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif): failed to open stream: No such file or directory in /mnt/web-data1/hondavfr_cz/public_html/www/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 2222

Akce clubu

Zahájení sezóny 2010

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'mambots/editors/mosce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif'
There was a problem loading image 'mambots/editors/mosce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif'
Text: DaveVFR
Foto: Collins, DaveVFR
Zahájení sezóny 2010

DSC_9664.JPG

Zima skončila a s počátky jara i kluby vyráží na silnice a pořádají zahajovací akce. I náš klub uspořádal svou akci, která byla částečně propojená s Motorkáři ze Středočech (dále jen MzS).
Když už se řekne vstup do nové sezóny, tak by to mělo být s velkým "N" nebo "H"??? Tentokráte "H", jelikož i Honda vstoupila do nové sezóny s novým modelem Hondy VFR1200F. Tuto Hondu nám přijel představit Petr z Hondy ČR a nejen představit, my jsme na ní celou sobotu i jezdili, což je pro každého přínosnější než žvatlání na výstavě. Za tento čin zástupcům Hondy mockrát děkujeme. Nová VFR1200F je fascinující motorka, která v každém z nás probudila nové pocity. Ale reportáž ze zkušebních jízd je na vlastní článek, takže poposkočme dál. Co se vlastně dělo v kempu v Holicích, kde jsme se sjeli? Mimo to, že jsme v sobotu měli k dispozici novou VeFeRku, odpoledne se klub vydal na spanilou jízdu po okolí se zastávkou pod Kunětickou horou. Po návratu se již připravoval plácek na focení modelky u nové VFR a hned jak skončily testovací jízdy, začalo samotné focení. V době návratu veferek přijel do kempu klub MzS a navýšil počet účastníků akce.

DSC_9730.JPG

V této době bylo také v plném proudu grilování a hlavně pití, jelikož žízeň byla veliká. Na té se určitě podepsalo krásné počasí, ale i fakt, že účastníci v průběhu dne sedali na motorky, takže museli zůstat střízliví...

DSC_9642.JPG

DSC_9763.JPG

V sedm hodin musel Petr VeFeRku odvézt do Prahy, ale tím focení neskončilo, jelikož modelku Andreu focení vysloveně bavilo a také bylo dostatek motorek, které jsme mohli postavit před objektiv našeho klubového fotografa Lukáše (web).

P1030457.jpg

Po dokončení focení se připravil Fanda, který nám přednesl fotoreportáž z netradičního závodu Mongol Rally, kterého se osobně zúčastnil.
Při pořádání této akce jsme se také zaměřili na charitu a podpořili organizaci Bwindi Orphans, která je zaměřená na pomoc dětem v Ugandě. Za každý příspěvek děkujeme a jsme rádi, že ani motorkářům není lhostejný osud dětí ze země "3.světa".
Celkově bych hodnotil akci jako povedenou a myslím si, že náš klub vstoupil do své 4. sezóny pravou rukou na plynu alt. Tímto také děkuji všem účastníkům letošní zahajovačky a těším se na shledání na další akci našeho klubu v červenci.

Fotky z akce od účastníků:
Brachacz
Collins

DSC_9707.JPG