• Strana:
  • 1
  • 2

Téma:

členské příspěvky 6 roků 1 měsíc zpět #9984

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Když se tak podívám na přehled členských příspěvků, je to smutný pohled. Myslel jsem, že když udělám přehled zaplaceno/nezaplaceno, že se situace zlepší. Ale ne. Je to marné, je to marné, je to marné. Stejně tak mě nebaví neustále spamovat a urgovat o zaplacení. Loni jsem takto šaškoval do března a přiznám se, že vyhlídka na obdobné šaškování letos mě vůbec neláká. Proto píšu tento příspěvek. Rád bych zjistil, co chybí ke štěstí těm, kteří jsou v prodlení. Mohu například naprgat něco, co je bude spamovat každý den až do zaplacení. Nebo možná by šlo zařidít inkaso (to nevím, zda náš účet umožňuje). Ale když vezmu v potaz, kolik času jsem věnoval tomu přehledu (plus tomu, co se za tím skrývá v adm. rozhraní), pak přinos vynaložená práce/včas zaplacené příspěvky je fakt tristní. Takže vlastně ani nevím, jestli se mi ještě něco prgat chce. Čas od času se rozproudí diskuse, co by se dalo ještě v klubu zlepšit, co je tady špatně. Ano, třeba i na webu plno věci nefunguje na 100%. Ale když vezmu v potaz, kolik času na tom strávím a druhému nestojí za to věnovat dvě minuty pro kliknutí v internetovém bankovnictví, aby klubu věnoval částku ve výši zhruba šesti piv, začínám si připadat jako debil.
Chcete vůbec nějaký klub? Když se podívám na zaplacené příspěvky, pak je tam pár spolehlivých mohykánů (a pár dobrodinců, kteří přispěli nad rámec min. poplatků) a ostatní to mají na háku. Téma do diskuse - co s tím a jak to zlepšit?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

členské příspěvky 6 roků 1 měsíc zpět #9989

  • Stanley
  • Avatar uživatele Stanley
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 219
  • Obdržená poděkování 12
Je to smutné, ale myslím že spousta lidí si jen nevzpomněla. Napsal bych jim jednou upozornění, kdo chce zaplatí, kdo ne.... Jsem tu nový, ale myslím že klub stojí hlavně na tobě a pár dalších. Sám bych neměl tolik energie se tomu takto věnovat. Co zkusit pár jednodenních akcí pro utużení vztahů? Nemusí to být samostatné akce, ale třeba návštěva jiných. Jako třeba keep respekt, moto škola apod.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

členské příspěvky 6 roků 1 měsíc zpět #9990

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Stando, pochopím, že člověk zapomene. Ale Je to měsíc... Loni jsem posílal maily do března. A nakonec i sms. A mě to fakt nebaví. Původní issue bylo, "že někteří nevěděli, jestli zaplatili nebo ne". To chápu, měl jsem stejný problém a když jsme dávali dohromady přehled plateb, taky jsem figuroval mezi dlužníky, i když jsem si myslel, že jsem zaplatil. OK. Tak máme přehled a co? Je to furt stejné. Nad pivem se toho nakecá a nakonec skutek utek. Jasně, že maily pošlu, ale štve mě to. Pokud jde o mou energii, pak tohle zrovna mi ji bere. :-( Pokud jde o nějaké mimosrazové utužovací akce, jsem pro každou špatnost, nicméně nevidím tady žádnou souvislost s tím, abych nemusel prudit s poplatkama...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

členské příspěvky 6 roků 1 měsíc zpět #9991

  • Stanley
  • Avatar uživatele Stanley
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 219
  • Obdržená poděkování 12
Souvislost tam není, jen mě to napadlo...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:členské příspěvky 6 roků 1 měsíc zpět #9992

  • Tommy
  • Avatar uživatele Tommy
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 118
  • Obdržená poděkování 1
Souhlas s tím, co píše Gapyra, podle mě hodně lidí jen zapomnělo. Já jsem si na to vzpomněl včas, ale vlastně taky jen náhodou, když sem si to tu tak proklikával. Zkus napsat jeden mail a uvidíš. Ti co po ně zaplatí, ti zapomněli (a pak podle počtu uvidíš, jestli takový mail nestojí za to na začátku každého roku poslat). Ti co nezaplatí ani pak, mají asi nějakej jinej “problém” ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:členské příspěvky 6 roků 1 měsíc zpět #9993

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Tommy, mail jsem včera odeslal. Dva napsali, že zapomněli a jeden, ať ho vyškrtnu. Ale máme tady dalších tuším 30 kandidátů. Tak uvidíme koncem týdne, jaké pohyby budou na účtu.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

členské příspěvky 6 roků 1 měsíc zpět #9994

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5
hele, to mas tezky .. zcela uprimne, pro mne to ted neni vubec priorita, dokud jsi nenapsal, vubec mne nenapadlo,ze uz se ma zase platit prispevek. Ja bych ho zrusil a mas po starostech :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

členské příspěvky 6 roků 1 měsíc zpět #9995

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
To máš pravdu. Zrušíme to všechno a já mám klid. ;)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:členské příspěvky 6 roků 1 měsíc zpět #9996

  • Tommy
  • Avatar uživatele Tommy
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 118
  • Obdržená poděkování 1
Koukám na seznam, fullhouse to není, ale celkem se zazelenalo, tak k něčemu ten mail asi byl, ne? :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:členské příspěvky 6 roků 1 měsíc zpět #9997

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Tommy napsal: Koukám na seznam, fullhouse to není, ale celkem se zazelenalo, tak k něčemu ten mail asi byl, ne? :)

Jasně, je fajn, že hodně lidí opravdu zapomnělo. Nicméně za úspěch bych považoval, kdyby nezaplatilo do 10%, to je cca 5 lidí. Full house to sice není, ale k úspěchu to má taky daleko. :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.424 sekund
Powered by Kunena fórum